INTEGRITES підтвердила свої позиції в Chambers Europe 2020 Новини/Проекти
Усі новини

Chambers Europe 2020 відзначає INTEGRITES у 4 галузях права – вирішення міжнародних та національних спорів, енергетика та природні ресурси, податкове право. 4 партнера у сфері вирішення міжнародних спорів, банківського та фінансового права, корпоративного права/M&A отримали індивідуальне визнання.

Команди Dispute Resolution: International та Dispute Resolution: Domestic підтвердили свої позиції у рейтингу, увійшовши до Band 3 та Band 4 відповідно. Рейтинг відзначає різноманітний досвід юристів, які представляли клієнтів у міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражах, консультували з питань врегулювання національних спорів, включно з такими, що пов’язані з податковим, комерційним та IP правом. Команда також активно консультувала клієнтів щодо виконання рішень міжнародних арбітражів в Україні та у транскордонних спорах. Клієнти фірми – міжнародні та великі національні компанії, що ведуть бізнес в енергетиці, промисловому виробництві та агросекторі. Клієнти високо оцінюють уважність команди та акцентують «швидкість, з якою ведеться робота над справою», а також «оперативне реагування та комерційно орієнтований підхід».

Рейтинг виділяє двох юристів у цій сфері. Індивідуальне визнання отримала Олена Перепелинська, партнер та керівник практики міжнародного арбітражу. Олена покращила свою позицію, піднявшись у Band 2, за представництво інтересів великих українських компаній у комерційних арбітражних спорах. Один із клієнтів вважає, що «Вона дуже хороший юрист, відома особистість у сфері арбітражу». Дмитро Марчуков, партнер та керівник практики вирішення транскордонних спорів, також отримав індивідуальне визнання за інноваційний підхід у пошуку юридичних рішень. У 2020 році Дмитро – в Band 3 у сфері Dispute Resolution: International. Він супроводжує складні транскордонні судові спори, що стосуються банкрутства, підозр у шахрайстві, а також консультує клієнтів з питань міжнародного арбітражу. Один із клієнтів так оцінив його роботу: «Я був вражений його винахідливістю у пошуку рішення проблеми» та додав «Справа, над якою він працював, була досить складною, але він жодного разу не сказав, що вирішити її неможливо».

Цього року вперше практика Energy & Natural Resources INTEGRITES була відзначена Chambers Europe. Команда практики – у Band 4 завдяки дедалі вищій залученості у великі проекти у сфері відновлюваної енергетики, пов’язаних з розвитком, будівництвом та фінансуванням вітрових та сонячних електростанцій. Зокрема, рейтинг відзначає експертизу фірми у консультуванні NBT та Total Eren з питань будівництва в Україні ВЕС потужністю 250 МВт. Команда також консультує міжнародні та національні компанії у нафтогазовій і гірничодобувній галузях. Клієнти високо оцінюють роботу практики: «Вони роблять все можливе і завжди знаходять ресурси для виконання завдання». Інше джерело серед клієнтів: «Команді вдалося координувати всі процеси на високому рівні. Ми завжди були впевнені у дотриманні термінів та у тому, що проект буде реалізований поетапно й найкращим чином». Керуючий партнер Олексій Фелів – ключовий експерт фірми у цій сфері. Він супроводжує масштабні проекти в галузі вітряної та сонячної енергетики для багатьох іноземних клієнтів – NBT, Scatec Solar, Eurocape / LongWing, ÜMITLI.

Chambers Europe 2020 також відмічає практику податкового права INTEGRITES (керівник – партнер Вікторія Фоменко) як Recognized practitioner.

Два партнери фірми, Ілля Ткачук та Олег Загнітко, отримали індивідуальне визнання. Ілля Ткачук, керівник практики корпоративного права та M&A, який приєднався до INTEGRITES на початку 2019 року – у Band 4 у сфері корпоративного права/M&A в Україні. Ілля консультує клієнтів з питань, що стосуються корпоративного управління, реструктуризації та супроводу угод. Один із клієнтів зазначає, що Ілля пропонує «змістовні та креативні ідеї».

Партнер Олег Загнітко зберіг позицію Band 4 у сфері банківського та фінансового права. Він консультує іноземні та національні банки щодо фінансування та регуляторних питань. Один із клієнтів характеризує його як професіонала зі «стратегічним мисленням та пильною увагою до деталей».

Chambers Europe — один із найавторитетніших міжнародних юридичних довідників, який оцінює кращих юристів та юридичні фірми у 52 юрисдикціях по всій Європі. Рейтинг ґрунтується на детальному аналізі за такими критеріями: експертиза та досвід у практиці та юрисдикції, рівень обслуговування клієнтів, комерційне бачення та розуміння бізнесу, активність на ринку, співвідношення ціни та якості послуг, ресурси команди.

** INTEGRITES — провідна юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з офісами у Києві, Казахстані та Росії, представництвами у Німеччині, Нідерландах та Великобританії. Окрім країн своєї присутності, INTEGRITES надає юридичні послуги клієнтам з інших юрисдикцій за допомогою трьох міжнародних департаментів – команд кваліфікованих юристів, які володіють німецькою, французькою та турецькою мовами. Фірма тісно співпрацює із розвиненою партнерською мережею, яка складається з більше ніж 100 міжнародних юридичних фірм. Клієнти рекомендують INTEGRITES для вирішення транскордонних спорів та проектів у сфері енергетики, зокрема, відновлюваної.   

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Останні новини
Олена Перепелинська призначена членом Президії другого найбільшого арбітражного інституту в Білорусі
Олена Перепелинська, партнер та керівник практики міжнародного арбітражу INTEGRITES, стала членом Президії Міжнародного арбітражного…

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше
INTEGRITES захистила інтереси іноземної компанії в Україні у спорі на суму 100 млн грн
Команда судової практики INTEGRITES успішно захистила інтереси іноземного кредитора у спорі щодо стягнення заборгованості з…

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше
WTR 1000 відзначив практику інтелектуальної власності INTEGRITES у 2020 році
Дослідження World Trademark Review 1000 у 2020 році відзначає INTEGRITES як гравця «бронзової» ліги. Таким чином, фірма залишається однією із провідних в…

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше
Дивитись усі
Підписатись на новини