INTEGRITES успішно захистила інтереси Dunapack в апеляційному суді Новини/Проекти
Усі новини

Команда податкового та митного права INTEGRITES успішно захистила інтереси Dunapack, одного з провідних виробників гофрокартонної продукції, у П’ятому апеляційному адміністративному суді. Слухання в Одесі стало другим етапом спору, що є одним із  перших в Україні з питань застосування правил трансфертного ціноутворення по суті.

Нагадаємо, що Херсонський окружний адміністративний суд визнав протиправними та повністю скасував податкові повідомлення-рішення, якими клієнту INTEGRITES було донараховано податкових зобов’язань та штрафів на суму майже 16 млн гривень.

Команда INTEGRITES представила інтереси клієнта під час розгляду апеляційної скарги ДФС в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі на рішення суду першої інстанції. В результаті ця скарга не була задоволена, а рішення Херсонського окружного адміністративного суду залишено без змін.

Під час розгляду справи суди першої та апеляційної інстанцій проаналізували правила застосування методів трансфертного ціноутворення. Застосування клієнтом INTEGRITES обраного методу під час дослідження відповідності цін в контрольованих операціях звичайним цінам визнано правомірним.

Команда INTEGRITES, що працювала над кейсом, складалася з партнера і керівника практики податкового та митного права Вікторії Фоменко та юриста, адвоката практики податкового та митного права Костянтина Харченка.

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Останні новини
Олена Перепелинська призначена членом Президії другого найбільшого арбітражного інституту в Білорусі
Олена Перепелинська, партнер та керівник практики міжнародного арбітражу INTEGRITES, стала членом Президії Міжнародного арбітражного…

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше
INTEGRITES підтвердила свої позиції в Chambers Europe 2020
Chambers Europe 2020 відзначає INTEGRITES у 4 галузях права – вирішення міжнародних та національних спорів, енергетика та природні ресурси,…

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше
INTEGRITES захистила інтереси іноземної компанії в Україні у спорі на суму 100 млн грн
Команда судової практики INTEGRITES успішно захистила інтереси іноземного кредитора у спорі щодо стягнення заборгованості з…

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше
Дивитись усі
Підписатись на новини