INTEGRITES увійшла в число фіналістів престижної міжнародної премії THE LAWYER EUROPEAN AWARDS 2019 News/Projects
All news

Ми з гордістю повідомляємо, що INTEGRITES увійшла до фіналістів престижної премії The Lawyer European Awards 2019 одразу у двох категоріях: Європейська енергетична та інфраструктурна угода року та Європейська фінансова угода року. Переможці премії будуть оголошені на урочистій церемонії 19 березня в Лондоні.

Команда практики енергетики та природних ресурсів INTEGRITES добре відома і високо цінується на міжнародному та локальному ринках. Ми успішно реалізуємо комплексні проекти в секторі відновлюваної енергетики, який протягом останніх кількох років швидко зростає в Україні. INTEGRITES надає повний спектр послуг для будівельників і операторів вітропарків, інвестиційних фондів та фінансових установ, щодо питань, пов’язаних з придбанням проектних компаній (юридичний аудит, структурування операцій, M&A та закриття), будівництвом (складання всіх видів документів, необхідних для будівництва вітропарку за стандартами FIDIC, отримання дозволів на будівництво), а також фінансуванням проектів. Наразі INTEGRITES консультує клієнтів з різних проектів загальною потужністю понад 2 ГВт.

Команда практики банківського та фінансового права INTEGRITES демонструє сильну позитивну динаміку як за обсягом роботи з клієнтами, так і за доходами. Протягом останнього року через збільшення активності в секторі альтернативної енергетики команда практики тісно співпрацювала з практиками нерухомості та будівництва та енергетики та природних ресурсів. INTEGRITES перша реалізувала проектне фінансування у сфері альтернативної енергетики.

“Для нас велика честь стати номінантами премії European Law Awards одночасно в двох категоріях. Це результат наполегливої роботи всієї команди протягом минулого року. Ми продовжуватимемо реалізовувати нашу стратегію зміцнення експертизи та підвищення стандартів, щоб відповідати цьому визнанню”, – коментує Олексій Фелів, керуючий партнер INTEGRITES.

The Lawyer European Awards – одна з найпрестижніших нагород, що була заснована авторитетним юридичним виданням Великобританії. Щорічно юридичні фірми оцінюються суддями, серед яких є керуючі партнери та керівники провідних компаній. У 2019 році в колегії суддів брали участь 29 фахівців різних практик, що зробило критерії оцінювання більш складними і комплексними.

INTEGRITES –  юридична фірма з офісами в Україні, Росії, Казахстані та представництвами у Великобританії, Нідерландах та Німеччині.

Latest news
INTEGRITES becomes the only law firm in Ukraine with two experts recognized by WWL: Arbitration 2020
INTEGRITES becomes the only Ukrainian law firm to receive recognition of two arbitration experts out of eight representing Ukraine in the international guide Who’s Who Legal: Arbitration 2020. The recently published edition of the guide…
More details
INTEGRITES advises ÜMITLI on construction of solar PV plants in Ukraine
INTEGRITES acts as local legal counsel for ÜMITLI, Turkish developer of renewable energy facilities, on the construction of three photovoltaic (PV) plants with a total capacity of 26 MW in Dnipropetrovsk Region, Ukraine. The total investment…
More details
INTEGRITES advises NBT on signing EPC contracts and preliminary financing arrangement agreement to finance the largest onshore wind farm in Europe
INTEGRITES acted as a local counsel to NBT, a Norwegian wind power developer and one of the largest foreign investors in Ukraine, on signing two Engineering, Procurement and Construction (EPC) contracts for the 300 MW second stage and 450 MW…
More details
See all
Subscribe to the newsletter