INTEGRITES зміцнила позиції в IFLR1000 2020 Новини/Проекти
Усі новини

INTEGRITES отримала визнання в усіх юрисдикціях своєї присутності в IFLR1000 в 2020 році. Зокрема, в категорії M&A INTEGRITES Україна піднялася в Tier 4 за активну роботу щодо угод, пов’язаних з проектами в альтернативній енергетиці та агросекторі.

Прикметно, що цього року IFLR1000 вперше відзначив INTEGRITES в категорії Project Development. Рейтинг виділяє роботу фірми в сфері будівництва, закупівель і «зеленої» енергетики. Крім того, INTEGRITES зберігає свої позиції в категорії Banking.

Клієнти високо оцінюють досвід команди INTEGRITES в сфері фінансового і банківського права:

«Дуже професійна робота. Юристи прекрасно знають українську правову базу і мають глибоку експертизу»

«Вони демонструють добре знання правової бази та надають цінні рекомендації»

Клієнти також позитивно відгукуються про фірму в категорії Restructuring & Insolvency:

«Дуже професійна команда. Оперативна і гнучка. Володіє значним досвідом у різних сферах».

З точки зору персоналій, IFLR1000 2020 відзначає Іллю Ткачука, партнера і керівника практики корпоративного права та M&A (Україна), та Ігоря Красовського, партнера і керівника практики фінансового та банківського права (Україна), як highly regarded в сфері Restructuring & Insolvency, M&A, і в категорії Banking відповідно. Доктор права Олексій Фелів, Керуючий партнер і керівник практик енергетики та природних ресурсів, нерухомості і будівництва, відзначений як notable practitioner у Project Development.

IFLR1000 також рекомендує INTEGRITES Росія в сфері M&A за активну роботу щодо корпоративних транзакційних операцій, а також в категорії Restructuring & Insolvency за надання юридичних консультацій кредиторам у справах про банкрутство.

Клієнти цінують досвід команди:

«Хороша комунікація і чуйність, відмінне знання внутрішнього ринку»

«Юридична допомога була надана на найвищому професійному рівні. Всі терміни були дотримані, команда була проактивна»

INTEGRITES Казахстан відзначена в IFLR1000 2020 у сфері Financial and Corporate і Project Development. Клієнти оцінили «глибоку експертизу як в казахському, так і в англійському праві». У рейтингу відзначено роботу INTEGRITES Казахстан для банку розвитку щодо надання фінансування для сонячної електростанції, а також супровід казахстанського комерційного банку в отриманні кредиту від американської фінансової інституції для розвитку місцевих підприємств.

Більше про результати IFLR1000 2020

****

На початку 2019 року INTEGRITES Україна суттєво зміцнила позиції в сфері M&A і Banking and Finance в результаті приєднання до команди Іллі Ткачука та Ігоря Красовського з міжнародної юридичної фірми Jeantet.

International Financial Law Review (IFLR) 1000 – міжнародний довідник для провідних світових юридичних фірм, що працюють у сфері фінансового і корпоративного права. Щорічний рейтинг юридичних фірм IFLR1000 ґрунтується на трьох ключових критеріях: фінансові та корпоративні дані про транзакції, відгуки колег і клієнтів. Видання охоплює понад 120 юрисдикцій по всьому світу.

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Останні новини
INTEGRITES захистила інтереси Gals Agro Group у розслідуванні АМКУ
Команда антимонопольного та конкурентного права INTEGRITES захистила інтереси Gals Agro Group, одного з провідних виробників цукру в Україні, у…

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше
Олена Перепелинська призначена членом Президії другого найбільшого арбітражного інституту в Білорусі
Олена Перепелинська, партнер та керівник практики міжнародного арбітражу INTEGRITES, стала членом Президії Міжнародного арбітражного…

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше
INTEGRITES підтвердила свої позиції в Chambers Europe 2020
Chambers Europe 2020 відзначає INTEGRITES у 4 галузях права – вирішення міжнародних та національних спорів, енергетика та природні ресурси,…

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше
Дивитись усі
Підписатись на новини