Про фірму

INTEGRITES – це юридична фірма повного циклу з головним офісом в Україні, офісами в Казахстані та Росії, представництвами в Німеччині, Нідерландах і Великобританії.

Ми виступаємо юридичним радником для компаній, що потребують підтримки у супроводі великих угод та масштабних спорів, а також у поточній операційній діяльності. INTEGRITES рекомендують для транскордонної роботи – складних транзакцій та комплексного вирішення спорів, і для проектів в енергетиці, особливо відновлюваній.

Наша місія – допомагати компаніям фокусуватися на розвитку бізнесу, тоді як ми беремо на себе його юридичні аспекти. Маючи глибоку галузеву експертизу, ми пропонуємо юридичні рішення, що створюють додану вартість для бізнесу наших клієнтів і допомагають їм успішно долати виклики.

За 14 років INTEGRITES забезпечила юридичною підтримкою понад 850 клієнтів з усього світу, серед яких компанії Fortune 500 та міжнародні фінансові інституції. Наші клієнти – визнані лідери в різних галузях: від виробництва, фармацевтики і роздрібної торгівлі до сільського господарства, логістики та альтернативної енергетики. 80% компаній, які ми обслуговуємо, є міжнародними.

Щороку INTEGRITES отримує визнання провідних міжнародних юридичних директорій та ренкінгів: Chambers Global/Europe, The Legal 500 EMEA, Who’s Who Legal, IFLR 1000, Best Lawyers, FT Innovative Lawyers.

ЗАЯВА ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Наші цінності

Кращі міжнародні стандарти і практики

Ми знаємо очікування наших зарубіжних і українських клієнтів від юридичного радника і надаємо найкращі рішення з урахуванням оцінки ризиків.

Проактивність

Ми розуміємо, що потреба в юридичній підтримці може виникнути несподівано, тому продумуємо план і допомагаємо уникнути непередбачених ситуацій.

Інновації

Ми відповідаємо професійним стандартам і встановлюємо нові.

Прозорість

У роботі ми дотримуємося чинних законів і правил конфіденційності, навіть якщо для цього необхідно докласти більше зусиль.

Команда

Ми віримо в те, що мотивована і щаслива команда здатна творити дива. Пряма залученість в роботу фірми – найкращий стимул для колег, тому ми заохочуємо відповідальність, надійність і самостійність у прийнятті рішень.

Доброчесність

У всьому, що ми робимо, ми дотримуємося принципів чесності і добросовісності.

Останні публікації

COVID-19 в Україні: останні новини

  25 березня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв два важливі розпорядження …

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше

Віддалена робота в умовах карантину

Публікація розміщена на медіа-ресурсі “Юридична Газета”. Ілля Ткачук, партнер і керівник практики корпоративного права та M&A…

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше

COVID-19 як форс-мажор за ЗЕД-контрактами

Публікація розміщена на медіа-ресурсі «The Page». Розрив ланцюгів постачання товарів (особливо, якщо вони повністю або частково…

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше

Сектор відновлювальної енергетики: потрібен компроміс

Публікація розміщена на медіа-ресурсі «Kyiv Post». Текст публікації доступний англійською мовою. Эта запись также доступна на: Російська,…

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська

Детальнiше
Дивитись усі
Членство

Эта запись также доступна на: Російська, Англійська