INTEGRITES is the Ukrainian partner of Black Sea Energy Week 2020

09.02.2021

Основні теми заходу – розвиток відновлюваної енергетики у Чорноморському регіоні та залучення прямих іноземних інвестицій.

Учасники обговорили:

  • Законодавчу базу в сфері ВДЕ, необхідну для переходу від традиційних до альтернативних джерел енергії
  • Питання балансування електромереж та енергетичної безпеки
  • Інвестиційний потенціал регіону
  • Фінансування проектів

Учасники панельних дискусій проаналізували останні події в секторі ВДЕ Чорноморського басейну. Зокрема, йшлося про стимули для виробників електроенергії з альтернативних джерел, зміни «зелених» тарифів, подальші перспективи сектору, локальний попит на електроенергію, а також іще нереалізований  потенціал регіону з точки зору наземних і шельфових проектів.

Керуючий партнер INTEGRITES Олексій Фелів виступив спікером конференції. Він розкрив значення змін до галузевого законодавства, прийнятих влітку 2020 року, а також окреслив можливі варіанти вирішення боргової кризи Гарантованого покупця (ГП).

«Український сектор ВДЕ вийшов із глухого кута минулого літа. Зараз необхідно збалансувати ситуацію з накопиченою заборгованістю ГП. Це забезпечить сталий розвиток галузі в майбутньому. Як юридичний радник найбільших міжнародних інвесторів та активний учасник розробки індустріальних законів, INTEGRITES виступає посередником у діалозі між ключовими зацікавленими сторонами», – прокоментував він.

***

INTEGRITES – юридична фірма, яка надає повний спектр юридичних послуг, з головним офісом в Україні. Фокусуючись на проектах у сфері ВДЕ та супроводжуючи проекти великих міжнародних клієнтів із загальним розміром інвестицій в 3 млрд євро і загальною потужністю проектів 2,5 ГВт, фірма є лідером регіонального ринку. Більше інформації на www.integrites.com.